forum crestin
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.


pentru a raspandi vestea evangheliei
 
AcasaAcasa  PortalPortal  GalerieGalerie  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

 

 Eu sunt femeie

In jos 
AutorMesaj
NICOLETA (propietar)
Admin
NICOLETA (propietar)


Mesaje : 64
Puncte : 183
Reputatie : 0
Data de inscriere : 14/05/2013
Varsta : 35
Localizare : BUCURESTI

Eu sunt femeie Empty
MesajSubiect: Eu sunt femeie   Eu sunt femeie Icon_minitimeVin Ian 03, 2014 12:33 pm

Eu sunt femeie Eu sunt o soapta spusa intr-o lume A carei prabusire-n nepasare Ridica ziduri intre ea si mine Si ma transform din soapta in visare... Caci sunt femeie si-am uitat de mine Tot daruind,m-am consumat tacuta Si am trudit ca sa le fie bine Celor iubiti si m-am lasat pierduta. Am obosit sa nu exist,ma doare Ca am uitat de mine ani de-a randul Mi-e dor de viata si mi-e dor de soare, Mi-e dor sa sa zbor in patru zari,ca vantul! Sunt eu si Dumnezeu,e adevarul! Si adevarul libera ma face! In fata mea azi se deschide cerul Si-acolo-mi zboara sufletul in pace!!! Femeie sunt si iar voi fi femeie!!! Adio lanturi,zbor din colivie, In inima eu am gasit o cheie Si am aflat acum cat sunt de vie!!!..
Sus In jos
https://prietenielogodna.forumgratuit.ro
 
Eu sunt femeie
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Sunt divorţat/a. Conform Bibliei, mă pot re-căsători?

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
forum crestin :: PRIETENIE LOGODNA CASATORIE SI FAMILIE :: DESPRE PRIETENIE LOGODNA CASATORIE SI FAMILIE-
Mergi direct la: